event burgee venue burgee

Furesø Cup 2017

Yachtklubben Furesøen

Deltagerliste Optimist A

 
Nat Sejlnummer HelmName Sejlklub Årgang
SWE 4148 Karl Larsson Tinnert Råå Jolleklubb 2002
SWE 4504 Wilhelm Enjin Lommabuktens seglarklubb 2004
SWE 4514 Felix Brorsson SS Pinhättan 2003
SWE 4636 Filippa Henriksson Lommabuktens seglarklubb 2004
SWE 4670 Vilhelm Reischmann Skanörs Båtklubb 2003
SWE 4709 Hannibal Barsne SSP Barsebäckshamn 2003
DEN 8040 Kaya Lehmann Hellerup Sejlklub 2005
DEN 8105 Lara Stubdrup Yachtklubben Furesøen 2002
DEN 8124 Anton Overbeck Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2006
DEN 8163 Kalle Seir Nielsen Kaløvig Bådelaug 2006
DEN 8171 Vitus Masoumi Sandberg SnekkerstenSkotterup Sejlklub 2006
DEN 8176 Jonathan Weimann Snekkersten Skotterup Sejlklub 2005
DEN 8203 Karoline Kiel Kaløvig Bådelaug 2005
DEN 8230 Nora Kenting Hansen Skovshoved Sejlklub 2003
DEN 8246 August Dyrløv Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2003
DEN 8288 Carl Oscar Holsøe Yachtklubben Furesøen 2003
DEN 8300 Madita Grigat Gråsten Sejlforening 2015
DEN 8324 Sarah Marie Damgaard Kaløvig Bådelaug 2005
DEN 8338 Katja Visby Svendsen Bandholm Sejlklub 2005
DEN 8341 Columbus Rosted Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2004
DEN 8342 Dicte Rosenkilde Dele Sønderborg Yacht Club 2004
DEN 8407 Tobias Poder Witzke Hellerup Sejlklub 2005
DEN 8415 Julius Poder Witzke Hellerup Sejlklub 2005
DEN 8418 Carl Emil Amstrup Egå Sejlklub 2004
DEN 8422 Jakob Holm Silkeborg Sejlklub 2004
DEN 8423 Alberte Møller Rehne Egå Sejlklub 2006
DEN 8438 Johan Hendriksen Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2005
DEN 8440 Martin Olesen Kaløvig Bådelaug 2004
DEN 8441 Konrad Amstrup Egå Sejlklub 2006
DEN 8450 Signe Visby Svendsen Bandholm Sejlklub 2003
DEN 8453 Nicklas Rosenkilde Dele Sønderborg Yacht Club 2002
DEN 8457 Sebastian Poulsen Egå Sejlklub 2004
DEN 8460 Nanna Schroll Nørgaard Horsens Sejlklub 2004
DEN 8463 Christian Vind Thaysen Egå Sejlklub 2004
DEN 8465 Helena Berg Kaløvig Bådelaug 2004
DEN 8468 Thomas Arthur Jørgensen Yachtklubben Furesøen 2005
DEN 8469 Emil Christensen Egå Sejlklub 2002
DEN 8471 Asger Jordt Kappel Fredericia Sejlklub 2003
DEN 8476 Kamille Foss Vilstrup Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2002
DEN 8480 Johan H. Ødum Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2005
DEN 8481 Emmelie Reed Rasmussen Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2003
DEN 8484 Christian Schwartz Faaborg sejlklub 2002
DEN 8492 Nataline Schlegel Yachtklubben Furesøen 2004
DEN 8493 Simone Dahlberg-Garde Yachtklubben Furesøen 2003
DEN 8502 Puk Andersen sejlklubben Neptun Vejle 2004
DEN 8507 Nicklas Holt Egå Sejlklub 2005
DEN 8517 Valdemar Hjernø Pedersen Silkeborg Sejlklub 2004
DEN 8518 Sarah Riber Horsens Sejlklub 2004
DEN 8522 Elisabeth Thea Guldager Lauridsen Kaløvig Bådelaug 2004
DEN 8525 Laura Kjær Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2004
DEN 8526 Johan From Laursen Hellerup Sejlklub 2004
DEN 8528 Florien Verbeek Hougaard Sletten Bådeklub 2004
DEN 8529 Marcus de Leeuw Sletten Bådeklub 2003
DEN 8530 Mikkel Krogh Hellerup Sejlklub 2004
DEN 8532 Max Barslev Skovshoved Sejlklub 2002
DEN 8533 Christine Lejbølle Hansen Bandholm Sejlklub 2003
DEN 8534 Simon Christiansen Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2004
DEN 8535 Casper Fink Sønderborg Yacht Club 2003
DEN 8539 Loke Idriss Kise Silkeborg Sejlklub 2004
DEN 8540 Oliver Bjørling Hellerup Sejlklub 2003
DEN 8542 Jens Vesterholm-Lavesen Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2006
DEN 8543 Magnus Overbeck Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2003
DEN 8545 Victor Melchior Sletten Bådeklub 2004
DEN 8548 Marie Louise Anker Larsen Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2003
DEN 8551 Alexander Baudin Kungliga Svenska SegelSällskapet 2002
DEN 8553 Emil Gundborg Yachtklubben Furesøen 2005
DEN 8555 August Bredtoft Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2004
DEN 8557 Jens-Christian Dehn-Toftehøj Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2003
DEN 8558 Magnus Heegaard Egå Sejlklub 2005
DEN 8559 Katrine Isaksen Schmidt Kaløvig Bådelaug 2004
DEN 8564 Mathias Faber Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2007
DEN 8572 Anne Haubjerg Olesen Silkeborg Sejlklub 2006
DEN 8574 Andrea Schmidt Egå Sejlklub 2006
DEN 8575 Sara Christensen Egå Sejlklub 2005
DEN 8576 Rebekka Johannesen Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2003
DEN 8577 William Aasholm Bradley Yachtklubben Furesøen 2004
DEN 8578 Gustav Aasholm Bradley Yachtklubben Furesøen 2004
DEN 8579 Valdemar Bredtoft Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2002
DEN 8580 Anders Vesterholm-Lavesen Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2003
DEN 8581 Helena Wolff Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2004
DEN 8582 Sofia Braad Skovshoved Sejlklub 2004
DEN 8583 Malthe Ebdrup Kongelig Dansk Yachtklub Rungsted 2003
DEN 8584 Silje Cerup-Simonsen Sletten bådeklub 2002
DEN 8585 Carl Emil Sloth Sletten Bådeklub 2004
DEN 8587 Jeppe Dam Schmidt Kaløvig Bådelaug 2005
DEN 8592 Mikkel Krüger Andersen Hellerup Sejlklub 2005
DEN 8593 Frederik Bløcher Faaborg sejlklub 2004

yachtklubben.dk

http://yachtklubben.dk/optimistrang1_2017.php4

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com