Prøvehold Prøve2023
|
6 - 24 år |
Tirsdag
kl.
16:30 - 19:00
Onsdag
kl.
16:30 - 19:00
Torsdag
kl.
16:30 - 19:00
|
Trænerchef:
Mathias Schnack,
|
08.08.2023
|
31.08.2023
|
0 kr.
|
Zoom8 Tirsdag og Torsdag ZoomTir24
|
12 - 18 år |
Tirsdag
kl.
16:30 - 20:30
|
Træner:
Caroline Galatius Andersen,
Mathias Malthe Madsen,
Instruktør:
Caroline Galatius Andersen,
Mathias Malthe Madsen,
|
02.04.2024
|
27.06.2024
|
0 kr.
|
Minihold Tirsdag minti
|
7 - 11 år |
Tirsdag
kl.
16:30 - 19:00
|
Instruktør:
Kasper Knigge,
Rosa Nedergaard,
Trænerchef:
Mathias Schnack,
|
02.04.2024
|
25.06.2024
|
0 kr.
|
Minihold Optimist tirsdag MiniTi23
|
8 - 10 år |
Tirsdag
kl.
16:30 - 20:00
|
Træner:
Simone Elise Dahlberg-Garde,
Instruktør:
Simone Elise Dahlberg-Garde,
|
18.04.2023
|
10.10.2023
|
0 kr.
|
Ælling Tirsdag Ælti
|
6 - 9 år |
Tirsdag
kl.
16:30 - 19:00
|
Instruktør:
Kasper Knigge,
Rosa Nedergaard,
|
08.08.2023
|
12.10.2023
|
0 kr.
|
Jolletræning onsdag & torsdag JolOnTo23
|
10 - 15 år |
Onsdag
kl.
16:30 - 20:00
Torsdag
kl.
16:30 - 20:00
|
Træner:
Anton Kornelius Lundby,
Kasper Nalbandian,
Instruktør:
Anton Kornelius Lundby,
Kasper Nalbandian,
Trænerchef:
Mathias Schnack,
|
12.04.2023
|
12.10.2023
|
0 kr.
|
Ællinger Onsdag ællingOns
|
6 - 9 år |
|
Træner:
Emma Frees Taylor,
Instruktør:
Emma Frees Taylor,
Trænerchef:
Mathias Schnack,
|
03.04.2024
|
26.06.2024
|
0 kr.
|
Ungdomssejlads i sportsbåde 2023 Kølbåd
|
14 - 24 år |
|
Træner:
Frederik Bjerg Andersen,
Instruktør:
Emil Olsen,
Frederik Bjerg Andersen,
|
19.04.2023
|
11.10.2023
|
0 kr.
|
DuelighedTeori Voksne DuTSe23-24
|
25 - 99 år |
|
Træner:
Lærke Ilsøe Nørgaard,
Instruktør:
Ilene Eriksen,
Lærke Ilsøe Nørgaard,
Trænerchef:
Ilene Eriksen,
|
25.10.2023
|
20.03.2024
|
600 kr.
|
Duelighed Teori Junior DUeJu23/24
|
15 - 24 år |
|
Instruktør:
Ilene Eriksen,
Lærke Ilsøe Nørgaard,
Trænerchef:
Ilene Eriksen,
|
25.10.2023
|
20.03.2024
|
600 kr.
|
Optimist Kapsejladstræning 2023 OKto2023
|
9 - 14 år |
Torsdag
kl.
16:30 - 20:00
|
Træner:
Thomas Arthur Jørgensen,
Instruktør:
Thomas Arthur Jørgensen,
|
10.08.2023
|
12.10.2023
|
0 kr.
|
Opti Kapsejladshold OptiKap24
|
9 - 15 år |
Torsdag
kl.
16:30 - 20:30
|
Træner:
Thomas Arthur Jørgensen,
Instruktør:
Thomas Arthur Jørgensen,
Trænerchef:
Mathias Schnack,
|
04.04.2024
|
27.06.2024
|
0 kr.
|
Tera Onsdag & Torsdag tera-ons
|
10 - 15 år |
Torsdag
kl.
16:30 - 20:00
|
Træner:
Anton Kornelius Lundby,
Kasper Nalbandian,
Instruktør:
Anton Kornelius Lundby,
Kasper Nalbandian,
|
03.04.2024
|
27.06.2024
|
0 kr.
|
Vintertræning Ællinger ViÆl23/24
|
6 - 9 år |
|
Instruktør:
Kasper Knigge,
|
28.10.2023
|
03.02.2024
|
0 kr.
|
Zoom8 Vintertræning - 2024 - Forår VIZ82024F
|
10 - 18 år |
|
Træner:
Caroline Galatius Andersen,
Jesper Bergmann Fabrin,
Mathias Malthe Madsen,
Instruktør:
Caroline Galatius Andersen,
Jesper Bergmann Fabrin,
Mathias Malthe Madsen,
|
21.01.2024
|
17.03.2024
|
999 kr.
|
Svømmehal 2 Sv23-24-2
|
9 - 14 år |
|
Træner:
Emma Frees Taylor,
Instruktør:
Emma Frees Taylor,
Sara Kirkebæk,
Trænerchef:
Mathias Schnack,
|
29.10.2023
|
10.03.2024
|
0 kr.
|
Svømmehal Svø23-24-1
|
5 - 10 år |
|
Træner:
Emma Frees Taylor,
Instruktør:
Emma Frees Taylor,
Sara Kirkebæk,
Trænerchef:
Mathias Schnack,
|
29.10.2023
|
10.03.2024
|
0 kr.
|